Назад до Новин Економіка

Чи будуть встановлювати термінали з прийомом готівки у Вінницькому транспорті?

Міськрада відмовилась встановлювати у транспорті термінали для продажу квитків за готівку, але запропунувала альтернативу

Чи будуть встановлювати термінали з прийомом готівки у Вінницькому транспорті?

Фото: vinbazar.com

Поставити у громадському транспорті термінали, які приймали б готівку та монети, невигідно економічно для комунального підприємства. 

Так у Вінницькій міськраді відповіли на відповідну петицію. Про це повідомляє розповідає “myvn – новини Вінниці” з посиланням на Єдину систему місцевих петицій.

Автор звернення Анатолій Штурма писав, що це допомогло б людям, які не мають при собі банківської картки та не мають грошей на мобільному рахунку для оплати за проїзд. 

Особливо актуальне це питання для тих, хто нечасто буває в місті.

“Один платіжний термінал коштує не менше 20,0 тис. грн, а загальна кількість транспортних засобів комунального підприємства “Вінницька транспортна компанія”, в яких встановлені валідатори для оплати проїзду за допомогою Муніципальної картки вінничанина, становить 320 одиниць транспорту (100 трамваїв, 160 тролейбусів, 60 автобусів)”, – йдеться у відповіді на петицію, підписаній директором департаменту економіки міськради Максимом Мартьяновим.

Чи будуть встановлювати термінали з прийомом готівки у Вінницькому транспорті?

Відповідь на петицію.

В той же час, у відповіді міської ради зазначається, що виконавчі органи міської ради спільно з КП «Вінницякартсервіс» опрацьовують питання реалізації разових проїзних квитків в мережі автоматів самообслуговування EasyPay.

Мережа терміналів включає в себе понад 450 терміналів у м. Вінниці, що дозволить гостям міста та мешканцям прилеглих територій, що нечасто користуються послугами громадського транспорту в Вінниці, придбати квитки на проїзд за готівку.

Нагадуємо, що у Вінниці з 1 січня пільговики мають лише 60 поїздок в транспорті

Більше новин про події у Вінниці на myvn – новини Вінниці
Слідкуйте за новинами у 
Telegram
Підписуйтеся на нашу сторінку у 
Facebook