Назад до Новин Економіка

“Дія. Цифрова освіта” передали вінницьким селам понад 300 комп’ютерів 

Бібліотекам Вінниччини передано 300 комп’ютерів у рамках проєкту «Дія. Цифрова освіта»

"Дія. Цифрова освіта" передали вінницьким селам понад 300 комп’ютерів 

Бібліотекам Вінниччини передано 300 комп’ютерів.

Першою, хто отримала комп’ютери стала місцева бібліотека громади с. Бохоники Вінницького району. Вінницька область стала четвертою областю, яка отримує комп’ютери у рамках програми розвитку цифрової освіти.

"Дія. Цифрова освіта" передали вінницьким селам понад 300 комп’ютерів 

Фото: Вінниця ОДА

Проєкт «Дія. Цифрова освіта» розвиває Міністерство цифрової трансформації України. З січня 2020 року офіційним партнером цього проєкту виступає Всеукраїнська громадська організація «Українська бібліотечна асоціація». 

Одним із завдань проєкту «Дія. Цифрова освіта» – комп’ютеризації сільських бібліотек України.

На реалізацію даного проєкту не витрачаються кошти державного бюджету. Техніку передали партнери – Благодійний фонд Favorit Foundation.

«Чому саме для сільських бібліотек? Важливо, щоб сюди приходили діти та бібліотеки стали місцем не лише для навчання і спілкування, а й місцем, де навчатимуться цифровій грамотності не теоретично, а практично», – підкреслив голова правління Асоціації розвитку туризму Фазиль Аскеров.

За умовами проєкту, 150 сільських бібліотек з 52 територіальних громад Вінниччини отримають по 2 комплекти комп’ютерної техніки та один комп’ютерний стіл. Комп’ютери підходять для використання бібліотеками як для суто бібліотечної роботи, так і для доступу користувачів до мережі «Інтернет» і можливості здобути цифрові навички на платформі «Дія. Цифрова освіта».

"Дія. Цифрова освіта" передали вінницьким селам понад 300 комп’ютерів 

Фото: Вінниця ОДА

Зараз на Вінниччині функціонує 915 бібліотек, з них у сільській місцевості – 816. Наразі комп’ютеризовано понад 50% бібліотек області, серед сільських бібліотек – 39%.

До списку бібліотек, які першими отримають комп’ютери, насамперед включено сільські бібліотеки та бібліотеки ТГ, які до цього часу навіть такої техніки не мали або мали лише один ПК і на територіях яких є інтернет-покриття.

Читай також – На Вінниччині з 13 березня запровадили карантин «червоного» рівня

Більше новин про події у Вінниці на myvn – новини Вінниці
Слідкуйте за новинами у 
Telegram
Підписуйтеся на нашу сторінку у 
Facebook