Назад до Новин Економіка

Моргунов заявив про плани запуску тролейбусів в приміські села Вінниці

Вінницький тролейбус планують запустити до Писарівки та Щіток

Моргунов заявив про плани запуску тролейбусів в приміські села Вінниці

Розповідаючи на сесії міськради 24 грудня про ті блага, які очікують в майбутньому році приміські села, приєднані до Вінницької ОТГ, мер Сергій Моргунов зробив досить сміливу заяву – про можливість пуску тролейбусів на автономному ходу до Писарівки і Щіток.

Уточнимо, на даний момент Вінницею курсує один тролейбус з автономним ходом. Завдяки його наявності вдалося продовжити маршрут №12 по Гніванському та Немирівському шосе.

До кінця 2020 року на базі КП «Вінницька транспортна компанія» планується зібрати другий власний тролейбус на автономному ходу. У планах на наступний рік – створення десяти таких одиниць рухомого складу. Їх застосування на старих і нових міських маршрутах поки прораховується фахівцями Вінницького національного технічного університету.

«Плануємо на подовжений маршрут №12 Гніванське шосе – Немирівське шосе додати ще дві-три одиниці рухомого складу. У разі виконання планів з випуску 10 тролейбусів в наступному році, звичайно, будуть створені і нові маршрути. Поки рано говорити які. Як варіант вивчається можливість і необхідність створення гілки по Хмельницькому та Барському шосе», – пояснив директор комунального підприємства Михайло Луценко.

Зараз в ВНТУ вивчають можливість створення 3-4 нових маршрутів. Вчені повинні представити свій вердикт у другій половині січня.

Моргунов заявив про плани запуску тролейбусів в приміські села Вінниці

Тролейбус заряджається від лінії, а коли перебуває в депо, то заряджається від 380Вт, тобто просто робиться підзарядка. Зарядки акумулятора на лінії вистачає для стабільної роботи протягом дня. Можна спокійно їхати до 10 км.

Читай також: Житель Вінниці порізав колесо тролейбусу ножем і сплатив 17 тисяч гривень штрафу

Більше новин про події у Вінниці на MYVN.UA
Слідкуйте за новинами у 
Telegram
Підписуйтеся на нашу сторінку у 
Facebook