Назад до Новин Економіка

На Вінниччині видали перші 50 “зелених” номерів. Серед них є і вантажівки

За минулий місяць у Вінницькій області видали 50 номерів зі знаками зеленого кольору. Вони означають, що автомобіль, який з ними їздить, – електричний.

На Вінниччині видали перші 50 "зелених" номерів. Серед них є і вантажівки

Про це розповів представник регіонального сервісного центру МВС України у Вінницькій області Володимир Мотичко.

«Той електротранспорт, який з’являється у Вінницькій області, він, як і по всій території України, повинен бути оформлений. Якщо раніше такий вид авто реєстрували під «класичними» номерами, такими ж, як і для стандартних машин, то зараз номерні знаки мають зелений колір. І відразу видно різницю. З 29 вересня до нас звернулося півсотні автовласників, які і отримали «зелені» номери.Думаю, їх могло бути і більше, але в період карантину, ми дотримуємося всіх вимог. Тому на прийом до фахівців слід записуватися заздалегідь. До слова, серед вже зареєстрованого електротранспорту, дві вантажівки », – пояснив Володимир Володимирович.

Нагадуємо: Зелені номерні знаки закріплюватимуться лише за транспортними засобами, які приводяться в рух електричним двигуном і не мають двигуна внутрішнього згоряння.

За даними МВС, Україна є одним із лідерів за темпами росту придбання електромобілів. На сьогодні вже зареєстровано майже 23 тисячі таких автівок, цьогоріч їх було на 42% більше, ніж торік.

Читай також: Чотири мільйони витратили на друк бюлетенів на вибори до Вінницької облради

Більше новин про події у Вінниці на MYVN.UA
Слідкуйте за новинами у 
Telegram
Підписуйтеся на нашу сторінку у 
Facebook