Назад до Новин Економіка

Поблизу парку Дружби народів відновили пошкоджений тротуар

По вулиці Андрія Первозванного, що поблизу парку Дружби народів, провели поточний ремонт тротуару та розширили його на пів метра.

Поблизу парку Дружби народів відновили пошкоджений тротуар

Наразі там облаштовують зелену зону. Про це повідомляють у Вінницькій міській раді.

Асфальт на пішохідній ділянці по вулиці Андрія Первозванного пошкодили підрядники, які прокладали кабельну лінію для “Вінницяобленерго”. Тому в міськраді прийняли рішення повністю відновити тротуар.

“При прокладанні кабельної лінії був пошкоджений старий асфальт та зелені зони. Наразі усе це відновлюємо спільно із підрядною організацією, яка завдала цих збитків. Повністю завершили роботи на ділянці від проспекту Космонавтів до вулиці 600-річчя.  Загалом облаштували біля 1,1 км. тротуару. Плануємо додатково проасфальтувати 42 метри в напрямок податкової. А ще нам потрібно розпланувати узбіччя та забрати звідти сміття”, — розповів начальник відділу ремонту об’єктів благоустрою департаменту комунального господарства і благоустрою Вінницької міської ради Леонід Демченко.

Нагадуємо, у Вінниці ремонтують дах Палацу піонерів за 18 мільйонів.

Цьогоріч поточний ремонт тротуарів провели на 20 вулицях міста, серед яких і ділянка на Андрія Первозванного.

Поблизу парку Дружби народів відновили пошкоджений тротуар Поблизу парку Дружби народів відновили пошкоджений тротуар Поблизу парку Дружби народів відновили пошкоджений тротуар

Читай також: За 15 мільйонів гривень реставруватимуть пам’ятку архітектури

Більше новин про події у Вінниці на MYVN.UA
Слідкуйте за новинами у 
Telegram
Підписуйтеся на нашу сторінку у 
Facebook