Назад до Новин Економіка

У центрі Вінниці заблокували рух транспорту

Сьогодні, 16 листопада, близько 12 години декілька десятків протестувальників, які вимагають скасування “карантину вихідного дня”, перекрили рух вулицею Соборною.

У центрі Вінниці заблокували рух транспорту

Фото: Vezha.ua

Мітингарі рухаються пішохідним переходом біля будівлі Вінницької ОДА. Годиною раніше ця ж група протестувальників тимчасово перекривала рух транспорту на міжнародній трасі на Київ біля смт Стрижавка. Акція біля Стрижавки тривала близько пів години, після чого протестувальники поїхали пікетувати будівлю Вінницької ОДА.

Біля будівлі обласної державної адміністрації мітинг прагнув зустрітися з першою заступницею Голови Наталією Заболотною, або ж з Головою ОДА Сергієм Борзовим. Проте, ні Заболотної, ні Борзова у приміщенні облдержадміністрації не виявилось. Протестувальники вимагали озвучити офіційну позицію керівництва Вінницької ОДА з приводу “тиску на бізнес з боку центральної влади та правоохоронних органів”.

Вони також вимагали зустрічі з відповідальними чиновниками ОДА, проте в облдержадміністрації відмовилися від діалогу на сходах будівлі. Натомість запрошували ініціативну групу на перемовини до заступника Голови ОДА Сергія Здітовецького. Така пропозиція протестувальників не влаштувала, вони вимагали привселюдної розмови з усіма учасниками мітингу.

Вкотре отримавши відмову від перемовника з ОДА, протестувальники почали ходити пішоходними переходами по вулиці Соборній, таким чином блокуючи рух транспорту.

У центрі Вінниці заблокували рух транспорту

Фото: Vezha.ua

Нагадуємо, сотні людей вийшли на протест у Вінниці проти “карантину вихідного дня”

Читай також: Понад два десятка підприємців Вінниччини ігнорували “карантин вихідного дня”

Більше новин про події у Вінниці на MYVN.UA
Слідкуйте за новинами у 
Telegram
Підписуйтеся на нашу сторінку у 
Facebook