Назад до Новин Економіка

У Вінниці на півострові Бригантина побудують ТРЦ з рестораном McDonalds

В Вінниці планують розпочати будівництво ТРЦ на полуострові Бригантина

У Вінниці на півострові Бригантина побудують ТРЦ з рестораном McDonalds

Візуалізація ТРЦ Бригандина.

На сайті Української торгової гільдії розмістили візуалізацію зовнішнього вигляду майбутнього ТРЦ «Бригантина», який повинні побудувати на однойменному півострові в Вінниці. Рітейлери вказують, що об’єкт поблизу вулиці Чорновола побудують і відкриють до кінця 2023 року.

Проектом передбачається створення 4-рівневого комплексу з ліфтами, ескалаторами, сходами, ресторанами, арт-інсталяцією, і іншим.

За інформацією рітейлерів, загальна площа ТРЦ складе 60 000 квадратних метрів, а в оренду власники віддадуть 48 тисяч. Судячи з візуалізації, на «Бригантині» з’явиться третій в місті ресторан McDonalds.

У Вінниці на півострові Бригантина побудують ТРЦ з рестораном McDonalds

На торгових площах планується розмістити 70 магазинів, а поруч з ТРЦ передбачається 600 паркомісць. Якірними орендарями вже називають супермаркет (3000 м2), універмаги (8000 м2), магазини одягу та взуття 60+, магазини товарів для дітей, фудкорт і кінотеатр.

До речі, в Facebook-групі «Urban – Про місто» ведеться дискусія щодо проекту. Вінничани вказують, що майбутній ТРЦ нагадує столичні Ocean Plaza або Lavina, що зменшиться зелена зона, а також нарікають на те, що в місті надлишок, на їхню думку, торгових майданчиків, а ось зон рекреації вкрай не вистачає.

Читай також – У Вінниці розпочали реконструкцію технопарку «Кристал»

Більше новин про події у Вінниці на myvn – новини Вінниці
Слідкуйте за новинами у 
Telegram
Підписуйтеся на нашу сторінку у 
Facebook