Назад до Новин Економіка

У Вінниці продовжили карантинні обмеження “червоного” рівня

Вінницька міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки продовжила карантинні обмеження

У Вінниці продовжили карантинні обмеження "червоного" рівня

Фото: Андрей Іванюк

Сьогодні, 26 березня, Вінницька міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалила рішення продовжити додаткові карантинні обмеження «червоного» рівня, встановлені 12 березня. 

Також, як повідомляє прес-служба міськради, керівникам структурних підрозділів в термін до 30 березня дано доручення надати пропозиції щодо введення додаткових протиепідемічних заходів та обмежень, спрямованих на стримування зростання захворюваності на COVID-19 на території Вінницької міської територіальної громади. 

Як зазначено в повідомленні, 22 березня Кабінет Міністрів України ухвалив Постанову № 230, якою вніс зміни в попереднє рішення, що стосується карантинних обмежень. 

Тепер на території окремих територіальних громад, на яких встановлено «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки, місцеві комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій мають враховувати наступні показники: 

– кількість виявлених нових випадків COVID-19 протягом останніх семи днів на території окремої територіальної громади перевищує 70; 

– кількість виявлених нових випадків COVID-19 протягом останніх семи днів перевищує кількість випадків за аналогічний період на 50 та більше відсотків.

В міськраді уточнюють, що за минулий тиждень у Вінницькій міській територіальній громаді захворіло на COVID-19 (1810 мешканців), померло (37 людей). При цьому, на останній день минулого тижня коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 склав 37,7% (при нормі не більш як 20%), а кількість госпіталізованих пацієнтів з підтвердженим коронавірусом та підозрою на COVID-19 протягом останніх семи днів на 100 тис. населення склала 136,5 (при нормативному показнику не більш ніж 60). 

Крім того, до органів місцевого самоврядування Вінницької міської територіальної громади надійшли листи від заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олексія Соловйова, заступника Міністра охорони здоров’я – Головного державного санітарного лікаря України Віктора Ляшка та Міністра охорони здоров’я України Максима Степанова, а також доручення першого заступника голови Вінницької ОДА Наталії Заболотної з вимогами щодо розгляду на міській комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій введення додаткових протиепідемічних заходів та обмежень, спрямованих на стримування зростання захворюваності на COVID-19 на території Вінницької громади.

Читай також – У Вінницькій області підтвердились випадки британського штаму коронавірусу

Більше новин про події у Вінниці на myvn – новини Вінниці
Слідкуйте за новинами у 
Telegram
Підписуйтеся на нашу сторінку у 
Facebook