Назад до Новин Економіка

З вінницького аеропорту планується запуск нових рейсів в кілька європейських країн

WizzAir підтвердив намір відкрити рейси з Вінниці в чотири європейські країни

WizzAir підтвердив намір відкрити рейси з Вінниці в чотири європейські країни

Про це повідомив міський голова Вінниці Сергій Моргунов під час презентації свого звіту за рік в межах сьогоднішньої сесії міської ради.

Так, зі слів міського голови, йдеться про рейси в Берлін, Будапешт, Відень і Варшава.

 – “У травні ми провели переговори з компанією WizzAir і вони нам підтвердили чотири напрямки: Німеччина, Польща, Австрія та Угорщина. Тобто Берлін, Будапешт, Відень і Варшава. І далі там будуть певні можливості та перспективи по Італії. Крім того нам необхідно поновлювати напрямки на Ізраїль, враховуючи його популярність в тому числі з огляду на хасидські програми. А також поновити перемовини з компаніями, які зможуть відновити напрямки в Туреччину” – Сергій Моргунов.

Крім того у своєму виступі міський голова нагадав, що окрім державного фінансування на реконструкцію злітно-посадкової смуги аеропорту, місто також має самостійно профінансувати реконструкцію приміщення аеровокзалу. Метою має стати збільшення пропускної спроможності аеропорту до 400 пасажирів за годину.

Нагадаємо, що у держбюджеті на 2021 рік передбачили 2,4 мільярда гривень на модернізацію регіональних аеропортів. Зокрема близько 604 мільйонів заклали на початок реконструкції злітно-посадкової смуги вінницького аеропорту.

З вінницького аеропорту планується запуск нових рейсів в кілька європейських країн

Зокрема в повідомленні йдеться, що у Вінниці необхідна реконструкція злітно-посадкової смуги. Як видно із графіки, фінансування на 2021 рік становитиме 604 мільйони 270 тисяч гривень. А загальна сума коштів, яка на це необхідна складає близько 1,5 мільярда.

Читай також: 2022 року Вінниця отримає партію нових трамваїв

Більше новин про події у Вінниці на MYVN.UA
Слідкуйте за новинами у 
Telegram
Підписуйтеся на нашу сторінку у 
Facebook