Назад до Новин Економіка

Зеленський обіцянку виконав: На реконструкцію Вінницького аеропорту виділили гроші

В новому бюджеті заклали 2,4 мільярди на п’ять аеропортів України

Зеленський обіцянку виконав: На реконструкцію Вінницького аеропорту виділили гроші

Про це повідомив Міністр інфраструктури Владислав Криклій, 17 грудня, на спільному брифінгу з головою Укрінфрапроекту Кирилом Хом’яковим на тему: «Розвиток аеропортів: будуємо у 2021».

“Схвалений бюджет на 2021 рік дозволить нам продовжити модернізацію регіональних аеропортів у наступному році. З 2,4 млрд грн загальних коштів 1,4 млрд грн буде спрямовано на будівництво нового аеродрому в Дніпрі, 1 млрд грн – на аеропорти у Рівному, Херсоні та Вінниці. Крім цього, ще 30 млн грн виділено на проектування нового летовища на Закарпатті”, – міністр інфраструктури України зазначив Владислав Криклій.Зеленський обіцянку виконав: На реконструкцію Вінницького аеропорту виділили гроші

Вказується, що один мільярд виділять на летовища у Вінниці, Рівному та Херсоні. І на розвиток вінницького аеропорту надають 604,27 мільйонів гривень. За ці гроші проведуть реконструкцію злітно-посадкову смугу.

Нагадуємо, влітку Володимир Зеленський пообіцяв побудувати аеропорт у Вінниці.

Крім того, на новий аеропорт у Дніпрі заплановані 1,4 мільярди підуть на аеропорт. Ще 30 мільйонів – на проєкт нового аеропорту на Закарпатті.

Читай також: На Вінниччині під час ДТП загинуло двоє людей

Більше новин про події у Вінниці на MYVN.UA
Слідкуйте за новинами у 
Telegram
Підписуйтеся на нашу сторінку у 
Facebook