Назад до Новин Кримінал

CБУ викрила мережу підпільних «call-центрів»

Щомісячний оборот нелегального бізнесу складав понад 7 млн ​​грн

Співробітники Служби безпеки України заблокували в Вінниці схему заволодіння грошима громадян через віртуальні «брокерські послуги».

Фото: kriminal.vn.ua

Співробітники Служби безпеки України заблокували в Вінниці схему заволодіння грошима громадян через віртуальні «брокерські послуги». Щомісячний оборот нелегального бізнесу складав понад 7 млн грн.

Встановлено, що організатори угоди залучили до її «обслуговування» майже 100 чоловік. Нелегальний бізнес проіснував півроку.

Про це повідомляє myvn – новини Вінниці з посиланням на портал Криминал Винница.

За попередніми даними слідства, житель обласного центру налагодив роботу трьох підпільних «call-центрів». Їх оператори через IP-телефонію підшукували клієнтів для реєстрації на фіктивних брокерських інтернет-платформах і поповнювали гроші через спеціально створені електронні рахунки.

Після цього шахраї через мережу афілійованих фірм виводили гроші громадян в тінь і переводили в готівку.

CБУ викрила мережу підпільних «call-центрів»

Фото: kriminal.vn.ua

Під час слідчих дій в офісних приміщеннях аферистів правоохоронці виявили понад 200 одиниць комп’ютерної техніки та телекомунікаційного обладнання, а також документацію по доказам протиправної діяльності.

Зараз в рамках кримінального провадження тривають слідчо-оперативні дії для притягнення до відповідальності осіб, причетних до протиправної схеми.

Читай також – У Вінницькій області вилучили близько 70 тисяч пачок контрабандних сигарет

Більше новин про події у Вінниці на myvn – новини Вінниці
Слідкуйте за новинами у 
Telegram
Підписуйтеся на нашу сторінку у 
Facebook