Назад до Новин Кримінал

Вінницький суд продовжив термін тримання під вартою розповсюджувачів дитячого порно

Вінницький суд продовжив термін тримання під вартою розповсюджувачів дитячого порно

Підозрювана у виготовленні дитячого порно молода вінничанка може вийти на волю при сплаті 3 млн грн. Заставу її чоловікові – громадянину Австрії – Вінницький міськсуд встановив більш поблажливу – лише 659 тисяч. Слідство клопотало про тримання подружжя «кінематографістів» під вартою без права на заставу.

Нагадаємо, 7 липня у приватному будинку поліція викрила подружжя, які спеціалізувалося на виготовленні фото та відео напівоголених малолітніх хлопчиків та дівчат. Далі 35-річному іноземцеві та його «місцевій» дружині оголосили про підозру в організації під виглядом модельного агентства дитячої порностудії, адже пара у будинку поблизу Вінниці проводила зйомки неповнолітніх майже без одягу, а потім торгувала знімками.

Вінницький суд продовжив термін тримання під вартою розповсюджувачів дитячого порно

Як зазначають у відділі комунікацій ГУНП у Вінницькій області, 9 липня двом зловмисникам, затриманим поліцією в порядку ст. 208 КПК України за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ч.5 ст.301 Кримінального кодексу України (ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження предметів порнографічного характеру, що містять дитячу порнографію), Вінницьким міським судом обрана міра запобіжного заходу.

До жінки застосовано запобіжний захід – 60 діб арешту з правом внесення застави в розмірі понад 3 млн грн. До чоловіка, який раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності на території Австрії, суд чомусь поставився більш поблажливо. Чи не іноземний паспорт магічним способом посприяв тому, що йому призначено 60 діб тримання під вартою з правом внесення грошової застави в розмірі лише 300 прожиткових мінімумів для працездатних осіб (659 тисяч грн.).