Назад до Новин Події

Голосіївський райсуд Києва ухвалив блокування вінницького видання 20 Хвилин

Сайт «20 хвилин Вінниця» потрапило у список ресурсів, які можуть закрити

Голосіївський райсуд Києва ухвалив блокування вінницького видання 20 Хвилин

Фото: Instagram /myvn.ua

Голосіївський райсуд Києва ухвалив блокування в Україні 426 сайтів, серед яких, зокрема, російські та українські ЗМІ.

«Накласти арешт на: майнові права інтелектуальної власності, які виникають у користувачів мережі Internet при використанні веб-ресурсі», — йдеться в документі.

Слідчий відділ надіслав цю ухвалу до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв`язку та інформатизації. А та своєю чергою звернулась до провайдерів, щоб вони заблокували роботу 426 сайтів по всій Україні. У списку є і Вінницький сайт — 20minut.ua. 

У виданні стверджують, що це помилка, а причини такого рішення їм невідомі. Редакція 20minut.ua вважає це тиском влади на незалежну журналістику і за лічені дні створила новий портал з новим доменом (20hvylyn.com)

Голосіївський райсуд Києва ухвалив блокування вінницького видання 20 Хвилин

Реакція медіа порталу.

«Є інформація, що ми потрапили в цей чорний список. Але це прикра помилка, мабуть, тому що ніяких повідомлень від поліції і суду до нас не надходило. Ми опозиційно стояли до влади, можливо, через це. Але наші юристи зараз працюють над цим питанням і все вирішується. Бачу, багато сайтів вже заблоковані, але нас провайдер ще не заблокував», — розповів головний редактор сайту Вадим Павлов.


UPD: Сьогодні зявилась нова новина, що Київська прокуратура скасувала рішення Голосіївського районного суду, і призначила проведення службового розслідування дій посадових осіб.

Це означає, що всі обмеження з діяльності 426 ресурсів повністю зняті, також закрито кримінальне провадження з цього приводу.


Медіа 20хвилин входить до Інтернет-групи «RIA».

Інтернет-група RIA — шоста за величиною група інтернет-компаній України з тісними господарськими зв’язками. Штаб-квартира Інтернет-групи RIA знаходиться в Вінниці. Офіси — в Естонії (офіс холдингу) та Польщі

RIA.com Marketplacesестонська технологічна компанія зі штаб-квартирою в Таллінні, яка розробляє і керує онлайн-платформами AUTO.RIA.com, DOM.RIA.com, RIA.com, RIA.by і DomRIA.eu. Тематика проектів: авто, нерухомість, робота, маркет.

Читай також – Нацполіція у Вінниці запускає відеонагляд з розпізнаванням облич

Більше новин про події у Вінниці на MYVN.UA
Слідкуйте за новинами у 
Telegram
Підписуйтеся на нашу сторінку у 
Facebook