Назад до Новин Події

Кишенькова Вежа: головний символ Вінниці тепер можна потримати на долоні

Вежа Артинова потрапила у топ українських локацій, які відтворили на 3D листівках

Кишенькова Вежа: головний символ Вінниці тепер можна потримати на долоні

Водонапірна Вежа.

У Департаменті маркетингу міста та туризму повідомляють, що Вінницьку водонапірну вежу відобразили на 3D листівці. Проєкт «Кишенькова країна» відтворила у своєму додатку та на листівках архітектурні пам’ятки 24 регіонів України. Серед них є також Ластівчине Гніздо, яке розташоване у Криму, та руїни Донецького аеропорту.

Вінниця на цих листівках представлена Вежею Артинова, яка зараз є візитівкою та символом міста, вона споруджена за проектом відомого вінницького архітектора Григорія Артинова.

Кишенькова Вежа: головний символ Вінниці тепер можна потримати на долоні

– Тепер головний архітектурний символ Вінниці можна у буквальному сенсі потримати на долоні та захопити з собою на згадку, – повідомляє Департамент маркетингу Вінниці

Проєкт «Кишенькове Місто» реалізований компанією Skeiron за підтримки Українського культурного фонду. 

Завдяки проєкту можна не лише віртуально подорожувати Україною, а й мати сувеніри з кожного міста, чиї локації зображено на листівках.

Щоб побачити 3D-модель вежі на своєму смартфоні, потрібно завантажити додаток Pocket City AR, обрати набір листівок, і навести скан на листівку з набору. На екрані телефону з’явиться 3D-модель об’єкта.

І вуаля: на екрані телефону бачите не просто фото з листівки, а 3D-модель цього об’єкта. Його можна роздивитися з різних ракурсів, прослухати аудіоісторію цієї пам’ятки, сфотографувати її чи записати відео

Читай також – З вінницького аеропорту планується запуск нових рейсів в кілька європейських країн

Більше новин про події у Вінниці на MYVN.UA
Слідкуйте за новинами у 
Telegram
Підписуйтеся на нашу сторінку у 
Facebook