Назад до Новин Події

Понад два десятка підприємців Вінниччини ігнорували “карантин вихідного дня”

Для виявлення порушників рейдові групи поліції та інших уповноважених державних органів працюють в усіх районах області

Понад два десятка підприємців Вінниччини ігнорували "карантин вихідного дня"

У суботу, 14 листопада – перший день “карантину вихідного дня” – у Вінниці на порушників складено 24 адміністративних протоколи, передбачених ст. 44-3 КУАП. 

Повідомляється, що зокрема 21 протокол було складено на підприємців, або інших осіб, які здійснювали торгівельну діяльність, або надавали послуги; 3 – відносно керівників нічних розважальних закладів.

“Нагадуємо, що постановами Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 №641 та від 11.11.2020 №1100 визначено низку обмежень щодо суспільної життєдіяльності з метою посилення протиепідемічних заходів через значне поширення хвороби COVID-19”, – йдеться в повідомленні.

У поліції нагадують, що такі порушення тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Нагадаємо, що з початку пандемії за виявлені порушення правил карантину від початку їх введення складено 1792 адміністративних матеріали, серед яких 13 – на керівників нічних розважальних закладів, 89 – на керівників торгових закладів та установ харчування, 584 – на підприємців, які здійснювали торгівельну діяльність або надавали послуги, 250 – на перевізників.

Читай також: У Вінниці на новорічні ялинки витратять понад 600 тис. грн.

Більше новин про події у Вінниці на MYVN.UA
Слідкуйте за новинами у 
Telegram
Підписуйтеся на нашу сторінку у 
Facebook