Назад до Новин Події

У Вінниці Депутат Верховної Ради Ірина Борзова прищепилася від COVID-19

Депутат Верховної Ради Ірина Борзова прищепилася від COVID-19

У Вінниці Депутат Верховної Ради Ірина Борзова прищепилася від COVID-19

У Вінницькій області 2 тижні тому розпочався процес прищеплення від коронавируса Covid-19 вакциною Covishield виробленої компанією AstraZeneca на заводі в Індії. 

Першими щеплення отримали лікарі та медсестри, які безпосередньо контанктують з хворими і безсимптомними рознощиками вірусу. І все це супроводжується як хвилею критики вакцини, так і виступами «за» вакцинацію індійською вакциною. 

Виступаючи на захист вакцини Covishield, депутат Верховної Ради Ірина Борзова пообіцяла зробити щеплення в числі перших і 11 березня вона виконала свою обіцянку, після того, як отримала запрошення на щеплення через мобільний додаток «Дія».

У Вінниці Депутат Верховної Ради Ірина Борзова прищепилася від COVID-19

«Як і обіцяла, зробила щеплення проти коронавірусу. Рішення прийняла давно, як тільки в Україні зареєстрували вакцину. Є хвиля недовіри суспільства, фейків і брехні особливо деяких політиків щодо індійської вакцини. Тому хочу показати приклад, вакцинація безопарною. Вакцинацію зробила вакциною AstraZeneca/Covishield, індійського виробництва, якой вакцинують наших медиків і військових, тому що не вважаю себе іншою», – сказала Ірина Борзова на порозі Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні, де і проходила процедура щеплення. 

Флакон з вакциною розрахований на 10 доз. Після того, як вакцинували медичних працівників дитячої обласної лікарні та будинки дитини, які були записані на щеплення, залишилося 1 доза вакцини, її зробили Ірині Борзова. 

У Вінниці Депутат Верховної Ради Ірина Борзова прищепилася від COVID-19

Всього за 11 березня мобільна бригада, яка робила щеплення від коронавируса, провела вакцинацію 90 осіб. 

Ірина Борзова додала, що страху перед вакцинацією не було, а зробити щеплення індійською вакциною AstraZeneca, схваленої Всесвітньою організацією охорони здоров’я, безпечніше, ніж залишатися без щеплення.  

За даними департаменту охорони здоров’я Вінницької ОДА, станом на ранок 11 березня в 28 опорних лікарнях області на стаціонарах перебуває 2270 пацієнтів з підтвердженим COVID-19 і підозрою на коронавірус. 1310 пацієнтів у важкому стані, з них – 4 на апараті ШВЛ, 96 – на СРАР і 1210 – на кисні.

Читай також – Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов приїде до Вінниці

Більше новин про події у Вінниці на myvn – новини Вінниці
Слідкуйте за новинами у 
Telegram
Підписуйтеся на нашу сторінку у 
Facebook