Назад до Новин Події

У Вінниці дітям роздадуть понад 50 тисяч солодких подарунків

До Нового року підготували подарунки для вінницьких дітей.

У Вінниці дітям роздадуть понад 50 тисяч солодких подарунків

Незважаючи на карантин, традиції в місті не змінюють. Дітлахи отримають солодкі новорічні подарунки. Понад 50 тисяч подарунків вже підготували помічники Святого Миколая.

Кілька років поспіль напередодні новорічних свят маленьких вінничан в школах і садках вітають солодощами саме від Святого Миколая. Ці подарунки до Нового року отримують всі діти молодшого шкільного віку (1-4 класи), вихованці дитячих садків, діти, які перебувають на обліку в лікувальних установах, а також – діти-сироти, позбавлені батьківського піклування, діти, які опинилися в складних життєвих обставинах, вихованці соціальних установ, реабілітаційних центрів та інших подібних закладів.

«У цьому році солодкі подарунки отримають 51 200 дітей.  9698 подарунків призначені дітям, які стоять на обліку в лікувальних установах і не відвідують заклади дошкільної та загальної середньої освіти. Також солодощі отримають діти, які проживають на приєднаних територіях», – зазначила директор департаменту освіти Вінницької міськради Оксана Яценко.

Раніше мер Сергій Моргунов пояснив, що в цьому році головної вінницької ялинки в Центральному парку ім. Леонтовича не буде, а святкові заходи переносяться в онлайн-формат. При цьому місто прикрасять святковою ілюмінацією, а на майдані Незалежності встановлять вертеп.

Читай також: Понад 400 вінничан проти встановлення новорічної ялинки

Більше новин про події у Вінниці на MYVN.UA
Слідкуйте за новинами у 
Telegram
Підписуйтеся на нашу сторінку у 
Facebook