Назад до Новин Події

У Вінниці муніципальний евакуатор забрав на штрафмайданчик перше авто

Першим, кого забрав евакуатор на штрафмайданчик став чорний «Лексус»

У Вінниці муніципальний евакуатор забрав на штрафмайданчик перше авто

Фото: Instagram @dtp.vn_

Від 16 березня у Вінниці почав роботу муніципальний евакуатор.

За першу добу вже на штрафмайданчик евакуювали чорний “Лексус”. Ще кілька автовласників встигли забрати свої автівки прямо перед початком відвантаження.

– “Не зважаючи на те, що водії встигли перепаркувати свої транспортні засоби до того моменту, як їх завантажили на евакуатор, ми встигли виписати їм штрафи. До слова, за порядком паркування у Вінниці, ми будемо слідкувати дуже уважно. Якщо машину зупинили у місці, яке заважає руху транспорту, навіть на одну хвилину, і наші інспектори це помітили, ми миттєво викликаємо евакуатор”, – пояснив Артур Андрущенко, заступник начальника департаменту енергетики, транспорту та зв’язку міської ради.

Щодо автівки, яку першою відвезли на штрафмайданчик, Лексус був припаркований на перехресті вулиць Соловйова і Монастирської. І буде знаходитися по вулиці Ботанічна 30/32 до того моменту, поки власник не сплатить адміністративний штраф за статтею 265-4 КУПАП України.

На своїй сторінці радник Моргунова (Віктор Перлов) написав – “Перший пішов. Вітаю вінничан, безладу не місце на вулицях міста”.

У Вінниці муніципальний евакуатор забрав на штрафмайданчик перше авто

Знімок екрану. Facebook /Victor Perlov

Вантажопідйомність муніципального евакуатора дозволяє підіймати легкові машини та буси. Він перебуває на балансі міського КП “Архітектурно-будівельний сервіс”.

Читай також – Кишенькова Вежа: головний символ Вінниці тепер можна потримати на долоні

Більше новин про події у Вінниці на myvn – новини Вінниці
Слідкуйте за новинами у 
Telegram
Підписуйтеся на нашу сторінку у 
Facebook