Назад до Новин Події

У Вінниці з Центрального автовокзалу пустили маршрутку на Вінницькі хутори

З Вінніці в Вінницько-Хуторський Старостинський округ почав курсувати новий автобусний маршрут №19А

У Вінниці з Центрального автовокзалу пустили маршрутку на Вінницькі хутори

Поліпшення сполучення з містом було одним з найважливіших питань для жителів Вінницьких Хуторів.  До недавнього часу, жителів перевозив автобус «ЛАЗ» 1980-х років.

Жителі звернулися до мера Вінниці Сергія Моргунова, щоб в їх село пустили сучасні автобуси.

Восени, на зустрічі з мером Сергієм Моргуновим, люди поскаржилися йому на цю проблему. Було отримано доручення. І вже з перших днів реорганізації новоприєднаних територій, спільно з департаментом транспорту, енергетики та зв’язку, почали активно працювати в напрямку інтеграції нового маршруту.

Як результат – продовжили маршрут: якщо раніше автобус курсував тільки до пл.  Перемоги, то тепер у Вінниці кінцева зупинка – «Центральний автовокзал», також маршрут продовжили на 500 метрів у Вінницьких Хуторах.

Зараз на маршруті курсує три автобуси, але вже вивчають можливість додати ще одну одиницю транспорту. Інтервал руху в середньому – 30 хв. Перший автобус з Вінницьких Хуторів виїжджає о 6:00. Зараз вивчають, чи жителям зручно користуватися таким графіком руху, і вже є побажання додати ще один вечірній рейс.

На кінцевій зупинці біля Центрального автовокзалу розташована диспетчерська, де буде відслідковуватися дотримання графіка руху автобуса за маршрутом №19А «Центральний автовокзал – Вінницькі Хутори».

Читай також – У Вінницьких маршрутних таксі проїзд подорожчає до 12 грн

Більше новин про події у Вінниці на MYVN.UA
Слідкуйте за новинами у 
Telegram
Підписуйтеся на нашу сторінку у 
Facebook