Назад до Новин Події

У Вінницькій області від коронавірусу вакцинувалось більше ста медиків

117 медиком, який вакцинувався від COVID-19 став директор обласного СНІД-центру Ігор Матковський

У Вінницькій області від коронавірусу вакцинувалось більше ста медиків

Ігор Матковський, лікар-інфекціоніст. Фото: Вінницька ОДА

Станом на перший день весни у Вінницькій області від коронавірусу вакциновано 117 мед працівників. Про це повідомляє «myvn – новини Вінниці» з посиланням на пресслужбу вінницької ОДА.

1 березня вакцинацію від COVID-19 проводили для працівників новоствореного Центру інфекційних хвороб. Серед вакцинованих також директор обласного Центру профілактики та боротьби зі СНІДом Ігор Матковський, лікар-інфекціоніст із 25-річним стажем. Саме він одним із перших почав лікувати інфікованих на COVID-19 в області, а сьогодні разом з колегами зробив щеплення.

“Вінницька область залишається в помаранчевій зоні адаптивного карантину. Робимо усе, аби були вільні ліжка у 27 ковідних лікарнях області. Є запас ліжок, забезпечених киснем. У цілому, відсоток зайнятих ліжок – 62%. Продовжуємо працювати. За тиждень плануємо розгорнути ще 90 ліжок, забезпечених киснем в обласній інфекційній лікарні”, – зазначив голова ОДА Сергій Борзов.

У Вінницькій області від коронавірусу вакцинувалось більше ста медиків

Фото: Вінницька ОДА

Нагадаємо, на базі Вінницького обласного клінічного Центру профілактики та боротьби зі СНІДом розгорнули та продовжують розширювати матеріально-технічну базу обласної інфекційної лікарні.

Читай також – У Вінниці вакцинували від COVID-19 першу мобільну бригаду медиків

Більше новин про події у Вінниці на MYVN.UA
Слідкуйте за новинами у 
Telegram
Підписуйтеся на нашу сторінку у 
Facebook