Назад до Новин Політика

Голова Вінницької ОДА перехворів на COVID-19

Сьогодні, 23 листопада, голова Вінницької ОДА Сергій Борзов вийшов на роботу. Із 6 листопада він працював онлайн, оскільки захворів на коронавірус.

Голова Вінницької ОДА перехворів на COVID-19

Фото: Facebook (Сергій Борзов)

На своїй сторінці у Фейсбук Сергій Борзов сьогодні повідомив:

Маю результат тесту. Негативний – перехворів COVID-19. Сьогодні нарешті почав робочий тиждень у кабінеті. Багато вкрай важливих питань для Вінниччини. Першим залишається коронавірус. Ковідні лікарні області роблять запаси кисню. Нам треба спрацювати на випередження. Можливості є. Чекаю розуміння ситуації на місцях – 23 ковідні лікарні в області. Там наразі 463 інфікованих пацієнти – на стаціонарному лікуванні, які постійно потрібують кисню. Троє з них – на ШВЛ (апарат штучного дихання для примусової подачі кисню до легень). 32 – на СІПАП (компресор, який подає постійний потік повітря під певним тиском, – не дає дихальним шляхам змикатися і блокувати надходження кисню). За минулу добу на Вінниччині зафіксовано 161 новий випадок (5 – медпрацівники), летальних випадків –2, одужало –113.

Сергій Борзов закликав жителів Вінниччини носити маски та нагадав, що з 21 листопада почали діяти штрафи за відсутність захисної маски або респіратора в громадських місцях і транспорті – від 170 до 255 гривень.

Читай також: Екс-губернатор Вінниччини відмовився від мандата депутата облради

Більше новин про події у Вінниці на MYVN.UA
Слідкуйте за новинами у 
Telegram
Підписуйтеся на нашу сторінку у 
Facebook