Назад до Новин Політика

Мер Вінниці перевірив, як в умовах пандемії працює школа №25

Мер Вінниці перевірив, як в умовах пандемії працює школа №25

Сьогодні, сьомого вересня, міський голова Сергій Моргунов “без попередження” приїхав перевірити, як організований навчальний процес в умовах епідемії COVID-19 у загальноосвітній школі І ступеню №25. Тут навчаються діти молодших класів, тож по обіді у закладі учнів уже немає. Цього року заклад відвідують 822 школяра 1-4 класів.

Директорка школи №25 Олена Нечипорук розповіла, що на сьогодні заклад забезпечений усіма необхідними протиепідемічними засобами. Зокрема, було закуплено 108 банок мила ємністю по 300 мл, 675 упаковок паперових рушників, 120 літрів антисептику, 17 банок по 300 таблеток деззасобу «Санітаб», 32 банки по 5 літрів  деззасобу для обробки контактних поверхонь, три безконтактних термометри та 5300 медичних масок для персоналу школи.

Сьогодні перевірив, як адаптувалися освітні заклади до роботи в реаліях епідемії. Навідався після завершення занять до…

Опубліковано Сергієм Моргуновим Понеділок, 7 вересня 2020 р.

«На сьогоднішній день ми забезпечені усім необхідним. Дотримуємося усіх рекомендацій. Кожному вимірюємо температуру, відкрили усі п’ять входів для дітей, на коридорах нанесена розмітка, хто в яку сторону має рухатися. Наразі формуємо групи продовженого дня», – додала Олена Нечипорук.

Міський голова Сергій Моргунов поспілкувався з вчителями, поцікавився, як проходить навчання під час пандемії COVID-19. Вчителі говорять, що поки погода дозволяє – уроки можуть проводити і на свіжому повітрі, а щодня після закінчення навчання усі парти дезінфікують. Кожному вчителю адміністрація закладу видає по 15 масок на тиждень. По коридорах пересуваються у масках як діти, так і вчителі, а під час уроку в класі можна перебувати без засобів індивідуального захисту.