Назад до Новин Політика

Президент України нагородив вінничанку орденом княгині Ольги

Президент України нагородив вінничанку орденом княгині Ольги

Алфімова Людмила Іванівна – українська актриса театру і кіно, заслужена артистка України та жива легенда святкує сьогодні, 4 вересня, своє 85-річчя. Вона проживає у селі Печора Тульчинського району.

У день свого 85-річчя видатна ювілярка отримала вітання не лише від близьких та родичів, але й від керівництва Вінницької області.

«Від імені Президента України хочу нагородити Вас орденом княгині Ольги III ступеня за той внесок, який Ви зробили для розбудови всієї нашої держави. Ми Вам за це дуже вдячні», – зауважив Сергій Борзов, вітаючи ювілярку.

Президент України нагородив вінничанку орденом княгині Ольги

У розмові з керівником регіону Людмила Алфімова зазначила: «Вважаю, що я прожила красиве життя. Зустріла багато хороших людей, красивих, розумних, добрих, чесних. Все-таки Бог мене любить, якщо дав можливість прожити таке чудове життя».

За роки свого життя Людмила Іванівна пережила чимало. Після школи юна дівчина навчалася і стала майже професійною льотчицею, навіть опанувала повітряні винищувачі. У 1954 році Людмила Алфімова вступила до Харківського театрального інституту. Актриса знялася в понад 40 кінофільмах та озвучила близько 170 стрічок.