Назад до Новин Політика

У Вінниці блокували рух автоколони партії Шарія

Сьогодні, 10 жовтня, у Вінниці представники партії Шарія намагалися влаштувати агітаційний автопробіг.

Натомість активісти націоналістичних організацій намагались заблокувати автопробіг.

У Вінниці блокували рух автоколони партії Шарія

Прихильники партії мали намір рушити автопробігом близько 12:00 з парковки біля супермаркету “Грош”, що по вулиці Чехова. Туди ж прибули і активісти націоналістичних організацій “Едельвейс” та “Центурія”, аби завадити політичній агітації у Вінниці.

[adinserter block=”3″]

Крім того до місця збору прибула велика кількість поліції – щонайменше десять авто, включно з автозаками і автобусами. Як стало зрозуміло згодом, всього в заході брало участь близько 40 правоохоронців, зокрема і спецпідрозділ.

Група націоналістів підійшли до представників партії та почали вигукувати образливі для партійців “Шарія”, гасла, порівнюючи їх з повіями і півнями.

Представники Шарія нервово реагували на дії протестувальників, намагалися завадити відеозйомці та почали розгортати свої прапори.

У Вінниці блокували рух автоколони партії Шарія

[adinserter block=”1″]

Між сторонами час від часу спалахували словесні конфлікти, які досить швидко припиняла поліція, або які поступово “згасали”.

За всіма конфліктами за кілька десятків метрів спостерігала велика група спецпризначенців, щоправда не втручаючись до певного часу.

У Вінниці блокували рух автоколони партії Шарія

Близько 12:30 учасники автоколони намагалися виїхати з парковки, розмістивши на автомобілях партійну символіку. На це активісти патріотичних організацій зреагували миттєво: на виїзди з парковки вони почали ходити по пішохідному переходу, блокуючи рух автомобілів.

[adinserter block=”1″]

Поліція кілька хвилин спостерігала за ситуацією, але зрештою на “зебрі” з’явився регулювальник, який подав спецсигнал пішоходам припинити рух. Це стало приводом для спецпідрозділу втрутитися в ситуацію та відтіснити протестувальників з переходу.

У Вінниці блокували рух автоколони партії Шарія
Активісти проросійської партії вітали дії української поліції, сигналячи клаксонами під час виїзду з парковки. Натомість протестувальники скандували “Ганьба” правоохоронцям.

Джерело

Читай також: Голові ОДА пропонували хабар 4 мільйони гривень

Більше новин про події у Вінниці на MYVN.UA
Слідкуйте за новинами у 
Telegram
Підписуйтеся на нашу сторінку у 
Facebook