Назад до Новин Політика

Зеленський пообіцяв побудувати аеропорт у Вінниці

Володимир Зеленський запевнив, що будівництво аеропорту “Вінниця” відбудеться за його каденції. Про це він розповів на брифінгу в СКА “Здоров’я” під час робочого візиту до Вінниці.

Зеленський пообіцяв побудувати аеропорт у Вінниці

Нагадаємо, що Кабінет міністрів України на своєму засіданні 19 серпня виключив аеропорт у місті Вінниця з переліку об’єктів, на які передбачалося державне фінансування у сумі 1013,54 мільйона гривень за Державною цільовою програмою розвитку аеропортів до 2023 року. Водночас вінницький аеропорт залишили у державній програмі розвитку аеропортів.

[adinserter block=”3″]

На запитання журналістів, про те, чому так сталося, Володимир Зеленський відповів, що йому невідомо, які кошти відкликав тодішній Прем’єр-міністр Олексій Гончарук, і чи були вони направлені на будівництво аеропорту в Мукачево. Але запевнив, що будівництво аеропорту “Вінниця” відбудеться за його каденції, як і будівництво інших аеропортів у всіх стратегічних містах. Також президент зазначив, що “на все це не було грошей у цьому році”.

–  Що стосується “Уряду слуг народу”, чи будь-якої  назви, я вам можу сказати, що ви побачите за мою каденцію будівництво аеропорту “Вінниця”. А ось чому, наприклад, люди, які  виросли у вас, які стали великими політиками, які з Вінниці, і чому вони   до цього моменту не будували “Аеропорт Вінниця”, то як мені здається ось в чому некоректність цього питання. Тому треба їм ставити це питання – Володимир Зеленський


Читай також: У Вінницю їде президент Володимир Зеленський

Більше новин про події у Вінниці на MYVN.UA
Слідкуйте за новинами у 
Telegram
Підписуйтеся на нашу сторінку у 
Facebook